Produkt dnia
GEL KAYANO TRAINER EVO, Buty H621N  9016
GEL KAYANO TRAINER EVO, Buty H621N 9016
239,00 zł 179,00 zł
szt.
ASICS GEL-FujiAttack 5 , Buty T630N-4993
ASICS GEL-FujiAttack 5 , Buty T630N-4993
360,00 zł 239,00 zł
szt.
 ASICS GEL LYTE III,Buty HN6G4 9090
ASICS GEL LYTE III,Buty HN6G4 9090
260,00 zł 199,00 zł
szt.
 ASICS GEL LYTE V,Buty H6R3L 9090
ASICS GEL LYTE V,Buty H6R3L 9090
289,00 zł 219,00 zł
ASICS GEL LYTE V,Buty HN6A4 9011
ASICS GEL LYTE V,Buty HN6A4 9011
239,00 zł 199,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin sklepu

Korzystanie z Serwisu


INFORMACJE WSTĘPNE
1. Właścicielem sklepu Solbuty.pl jest firma SOLBUT Andrzej Solnica z siedzibą ul.Podbipięty 27 lok 97,02-732 Warszawa, NIP 521 155 14 03; REGON: 140765530, Adres do korespondencji: Solbut Andrzej Solnica ul.Podbipięty 27 lok. 97,02732 Warszawa. Nazwa i numer naszego konta bankowego:
PKO BP 47 1020 1169 0000 8902 0102 6897


ZAMAWIANIE TOWARÓW
1. Zamówienie można składać drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza zamówienia na stronie sklepu: www.solbuty.pl

 

WSZYSTKIE PRZEDMIOTY OFEROWANE W  SKLEPIE, ZNAJDUJĄ SIĘ W  NASZYM MAGAZYNIE NA TERENIE POLSKI !!!

Ostanie pary w naszym sklepie mogą nie posiadać pudełek, lub pudełka są bez wieczek.

2. Zamówienia przyjmujemy przez 7 dni w tygodniu, ale realizujemy je od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

3. Każde zamówienie potwierdzamy drogą elektroniczną.

NASZE PRAWO DO ODRZUCENIA ZAMÓWIENIA LUB ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Realizacja wszystkich zamówień na Platformie jest uzależniona od dostępności produktów. Wyraźnie zastrzegamy sobie prawo do nieprzyjęcia zamówienia z dowolnej przyczyny. Zastrzegamy sobie również prawo do odstąpienia od Umowy w niżej wymienionych sytuacjach, poprzez pisemne powiadomienie, bez ponoszenia odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub koszty inne niż zwrot kwoty otrzymanej od Państwa w związku z anulowaną przez nas Umową:

produkt jest niedostępny / nie znajduje się w magazynie;
podane przez Państwa informacje dotyczące fakturowania są niepoprawne lub nie można ich zweryfikować;
wystąpił błąd w cenie wyświetlanej na stronie sklepu; lub
nie mogliśmy doręczyć zamówienia na podany przez Państwa adres;
ze względu na Zdarzenie Poza Naszą Kontrolą (zdefiniowane poniżej).
Nie realizujemy zamówień bez podanego numeru telefonu kontaktowego oraz takich, które nie zawierają kompletnych danych lub budzą nasze wątpliwości.

4. Klient ma możliwość zmiany oraz anulowania złożonego i potwierdzonego zamówienia (kontaktując się z nami telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej) tylko w przypadku, jeżeli to zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane.

5. Wszystkie podawane przez nas ceny towarów są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i wyrażone są w złotych polskich.

6. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT, prosimy o poinformowanie nas o tym przy składaniu zamówienia.

7. Oferta jest ważna do wyczerpania się zapasów, zastrzegamy sobie możliwość czasowego braku określonego towaru. W takim przypadku poinformujemy o tym klienta telefonicznie lub drogą elektroniczną podając możliwy termin realizacji zamówienia. W takiej sytuacji klient ma możliwość rezygnacji ze złożonego zamówienia.
 
POUFNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
1. Dane osobowe podawane w formularzu są niezbędne do realizacji zamówień.

2. Wszystkie dane osobowe gromadzone przez nas są objęte ochroną danych osobowych i nie są udostępniane osobom niepowołanym ani odsprzedawane zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133 poz. 883).
3. W każdej chwili Zamawiający ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz może prosić o ich zmianę lub ich wykreślenie z bazy.

OPISY I ZDJĘCIA PRODUKTÓW


1.Sprzedawca udostępnia Klientom ogólną informację o produktach znajdujących się na stronie Sklepu, zawierającą opis produktu zgodnie z informacjami rozpowszechnianymi przez producenta lub dystrybutora.
2.Wygląd, w szczególności kolor produktów prezentowanych na stronie internetowej Sklepu może nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu tych produktów w granicach właściwych dla rozbieżności występujących pomiędzy rzeczywistym wyglądem danej rzeczy a jej wyglądem na zdjęciu.

USTALENIA KOŃCOWE
1. Zasady korzystania z serwisu oraz zawartość oferty sklepu Solbuty.pl może ulec zmianie.
2. Wszelkie znaki towarowe na stronie są znakami zastrzeżonymi producentów i wykorzystywane są tylko w celach informacyjnych.

3. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zamówieniem prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej (solbut@o2.pl) lub telefonicznie +48 793 654 595 Przesłanie zamówienia jest równoznaczne z zaakceptowaniem zasad korzystania z serwisu sklepu Solbuty.pl.


ZDARZENIA POZA NASZĄ KONTROLĄ

Przez Zdarzenie Poza Naszą Kontrolą rozumie się każde działanie lub zdarzenie pozostające poza naszą racjonalną kontrolą, w tym między innymi strajki, lokauty lub inne akcje protestacyjne osób trzecich, niepokoje społeczne, zamieszki, inwazje, ataki terrorystyczne lub groźby ataku terrorystycznego, wojny (wypowiedziane lub nie) lub groźby lub przygotowania do wojny, pożary, wybuchy, eksplozje, burze, powodzie, trzęsienia ziemi, osiadania, epidemie lub inne klęski żywiołowe lub awarie publicznych lub prywatnych sieci telekomunikacyjnych.

W przypadku zaistnienia Zdarzenia Poza Naszą Kontrolą, które ma wpływ na realizację naszych zobowiązań wynikających z niniejszych Warunków Sprzedaży:

a) skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to będzie możliwe w celu powiadomienia o sytuacji; oraz

b) nasze zobowiązania wynikające z niniejszych ogólnych warunków zostaną zawieszone, a czas ich realizacji zostanie przedłużony o czas trwania Zdarzenia Poza Naszą Kontrolą.

W przypadku, gdy Zdarzenie Poza Naszą Kontrolą będzie mieć wpływ na dostawę do Państwa produktu, po ustaniu Zdarzenia Poza Naszą Kontrolą uzgodnimy z Państwem nowy termin dostawy. Jeśli wystąpi Zdarzenie Poza Naszą Kontrolą i nie życzą sobie Państwo, abyśmy dostarczyli Państwu produkty, mogą Państwo anulować zawartą umowę.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl